Слава Камінська вперше озвучила причину розлучення з чоловіком

Артистка вважає, що її шлюб з Едгаром зруйнували їхні батьки.

Солістка дуету "НЕАНГЕЛИ" Слава Камінська, вперше оприлюднила причину їхнього розлучення.

У бесіді з Ольгою Горбачовою Камінська висловила чому, на її думку, розпався їхній з Едгаром шлюб. Артистка вважає, що її помилкою стало те, що вона пустила на їхню з ексчоловіком територію батьків.

"У нас все було чудово. Все було добре, поки не стали втручатися батьки. Я можу сказати тепер з впевненістю, якщо є можливість, щоб за дітьми дивилися няні. Неможна, щоб батьки були дуже часто вхожі до вашого особистого простору", - поділилася Слава.

Виконавиця зізналася, що вже коли батьки стали все частіше бувати у них вдома та давати поради, як жити, тоді вона просто не змогла їх прибрати з їхнього особистого життя з Едгаром.

"В нас перша сварка з Едгаром була через нянь та батьків. Так вийшло, ми не могли нагодувати дитину, в нас нова няня. Нова тому, що стара батьків не влаштувала. Слово за слово, я не змогла відстояти свою позицію, так вийшло, що моя мама влізла до коаліції з моєю свекрухою, їм так давити мене авторитетом буле простіше. Так вийшло що я розповіла Едгару, він: "От з твоїм характером, ти не права". Тобто він не став на мій бік. Я йому кажу: "Я завжди ставала на твій бік незалежно від того, що ти робив", - поділилася історією артистка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Надя Дорофєєва розповіла відносинах з Позитивом, які не відбулись

Також Слава зізналася, що у неї зі свекрухою були чудові стосунки.

"Просто це була моя територія, а я не могла пояснити. У нас батьки приходили до нас. Я прошу вибачення, ми сексом займалися, двері відмикаються ключами: "Привіт". Такі якісь моменти – це перебір", - наголосила знаменитість.

Коли з'ясувалося, що у матері Едгара є певні проблеми зі здоров'ям, вона захотіла більше часу проводити з їхніми дітьми, тож жінка стала частою гостею в будинку експодружжя. Нерідко свекруха об'єднувалася з нянею проти Слави.

Зараз артистка впевнено заявляє, що зробила певні висновки і в майбутньому не дасть батькам порушувати свій особистий простір з її майбутнім коханим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Даша Астаф'єва вперше розсекретила свої параметри

До речі, не так давно Слава ділилася, що й сама має нові стосунки, однак наразі артистка називає їх "рятувальним колом".

"Я вже все проплакала, просто поки плакала, раптом, звідкись, як завжди буває. Вдвох завжди цікавіше. І легше. Я не входжу у нові стосунки, я так ніжку засунула і капці не одягаю. Це рятівне коло, назвемо це так. А що мені лишається робити?" – сказала Камінська. 

Слава також зізналася, що не заважає Едгару спілкуватися з дітьми, проте сам батько бачиться з малюками рідко. Окрім того Слава поділилася, що намагалася обговорити з Едгаром суму аліментів, на що він їй відповів:

"Я позначила суму, яка на мій погляд достатньою для того, щоб до нього постійно з цим питанням не звертатися, щоб її якось юридично узаконити. На що батько мені відповів: "Не можеш утримувати дітей, віддай їх мені". 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: