"Слуга" Бужанський вилаявся на журналістку – його підтримав Дубінський

Два роки тому, 19 серпня 2019-го, новообраний нардеп від партії "Слуга народу" Максим Бужанський назвав журналістку НВ Ольгу Духнич "тупою вівцею".

"Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв'ю з представником "Слуги народу" заявила, що я ностальгую за СРСР і часами Януковича", написав Бужанський у Telegram.

Духнич відреагувала: "Щось відповідати пану Бужанському це як спроба з'ясувати відносини з голубом, який нагадив вам на рукав пальто".

Однопартійця підтримав Олександр Дубінський.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

У "Слузі народу" назвали слова Бужанського щодо журналістки неприпустимими та повідомили, що принесли журналістці вибачення. Водночас у партії додали, що образливі слова Бужанського були хоч і неетичною, але достатньо зрозумілою реакцією на оціночні судження.

"Слуги" тоді закликали представників ЗМІ утримуватися від оціночних суджень, щоб не сприяти наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків.

Фігурантом гучного скандалу став кожен п'ятий депутат партії "Слуга народу" всього 53 народних депутатів. Таку статистику зібрав Комітет виборців України. Серед основних причин скандалів: проросійські заяви депутатів, неетична поведінка, зокрема й під час планерних засідань ВР, а також звинувачення в корупції.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

23