Що змінилося на фронті за місяць: інтерактивна карта бойових дій

Успішні дії Збройних сил України не лише не зупинилися на Харківській області, але й поступово перекинулися на Луганщину та Донецьку область.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки опублікував 3 жовтня інтерактивну мапу контрнаступу ЗСУ за останній місяць.

"Коротко, як пройшов місяць на фронті", ідеться в повідомленні.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

На мапі показано, якими темпами ЗСУ звільняли Ізюм і Куп'янськ Харківської області, а також Лиман Краматорського району Донецької області.

Збройні сили України звільнили Лиман Донецької області. Цим завдали значної поразки російським окупантам. Однак російські загарбники націлені на південь. Саме там ворог продовжує оснащувати оборону.

Станом на 1 жовтня українські сили вже перебували в різних частинах Лимана. Водночас росіяни стверджували, що їх так званий БАРС (бойовий армійський резерв), який утримував оборону в Дробишевому, на північний захід від Лимана, відійшов до Кремінної, що приблизно за 25 км на схід від Лимана.

2 жовтня повідомили, що українські військові повністю зачистили Лиман Краматорського району Донецької області.

27 вересня ЗСУ підняли прапор України у деокупованому Куп'янську Харківської області. 16 вересня місто повністю звільнили, вибивши окупантів із лівобережної частини міста. Воно було важливим логістичним вузлом для росіян.

11 вересня стало відомо, що бійці Збройних сил України контролюють центр міста Ізюм на Харківщині і підняли над будівлею міськради українські прапори.

Поразки Росії на Харківщині та в Лимані у поєднанні з неспроможністю ефективно провести часткову мобілізацію докорінно змінили російський інформаційний простір.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

163