Соліст гурту RIZUPS Назар Хассан про творчість, плани, спорт та прихильніків

В наш час досить непросто молодим вітчизняним артистам, без підтримки продюсерів і рекорд лейблів, пробитися і зробити власний вклад в історію українського шоу-бізнесу. Суворі умови виживання в цій сфері діяльності та жорсткі правила гри майже неможливо побороти власними силами. Але талановиті учасники гурту RIZUPS – Назар Хассан і Мар’ян Сакалюк цим і займаються вже сім років, завойовуючи все більше і більше любові у зростаючої кількості їхніх прихильників і визнання у своїх колег по творчості, як в Україні, так і за її межами. Вже позаду концерти в більше ніж 20 містах України і в столицях ближнього зарубіжжя, безліч фестивалів, 3 сольних і 2 спільних альбоми, кілька достойних відео робіт, в створенні яких Назар і Мар’ян брали безпосередню участь. А також, хлопці встигли взяти участь в наймасштабніших телепроектах країни.

В 2011 році гурт RIZUPS брав участь в кастингах телешоу «Україна має талант» і, пройшовши відбіркові тури, в півфіналі виконали свою авторську пісню «Дорога до раю». А в 2012 році Назар, вже сам, але не без підтримки свого напарника Мар’яна, взяв участь в шоу «Х-Фактор», де разом з ще двома учасниками телепроекту – В’ячеславом Єфремовим і Данилом Клягіним, увійшов до складу гурту «D-Версія». Хлопці встигли полюбитися багатьом і, потрапивши в п’ятірку кращих вокалістів країни, назавжди залишилися в пам’яті глядачів. Після проекту тріо розійшлося своїми творчими шляхами, а RIZUPS почали з випуску альбому «Не бійся!» і туру в його підтримку. В 2013 році RIZUPS спільно з В’ячеславом Єфремовим записали альбом «Залежність» та об’їздили безліч українських міст з його презентацією. А вже в 2014 світ побачив «Хайдар» - новий сольний альбом, разом з яким розпочалася нова епоха гурту RIZUPS. 

Кінець року – це час, коли підбивають підсумки. І я, користуючись нагодою, з задоволенням поспілкувалася з учасником гурту Назаром Хассаном про те, які здобутки приніс 2014.

Гурт RIZUPS існує вже 7 років. За цей час відбулися зміни у напрямку Вашої творчості, що лишилось незмінним? Назар: Колись, в шкільному віці , ми взяли за основу "щирість" у творчості і стараємось рухатись цією дорогою. З часом і віком, можуть захоплювати багато стилів музики, але той стержень, який був першим - пам'ятаємо і цінуємо завжди!

Ваша думка про визначення "формат"? Чи має місце це визначення в українському шоу-бізнесі?  Назар: Мабуть, існування слова "формат" у вітчизняному шоубізі вже не є новиною навіть для слухача, не тільки для виконавців... Проте, я притримуюсь думки, що існування "формату" напряму залежить від слухачів, оскільки лише вони вирішують слухати ту чи іншу пісню, чи - ні!

 

Чи змінилося Ваше з Маріком ставлення один до одного, працюючи пліч-о-пліч стільки років над однією спільною справою? Назар: Час лише доводить, що ми не помилились, коли назвали один одного "другом"! Ми завжди можемо розраховувати на підтримку один одного і на щиру пораду.

Нещодавно пройшов Ваш сольний концерт в Києві, де Ви вперше повністю виконали новий альбом "Хайдар". Як Ваші прихильники сприйняли новий репертуар гурту?  Назар: Це був прекрасний вечір! Атмосфера була незабутньою! Більшість пісень вже були знайомі нашій публіці, а ті, які були новими - залишили велику надію, що при домашньому прослуховуванні сподобаються нашим слухачам ще більше!

Чи є композиції в новому альбомі про які не хотілося б розказувати більше, ніж вони говорять самі про себе? Назар: Останнім часом, я стараюсь не обговорювати своїх пісень і докладаю багато зусиль, щоб пісня говорила сама за себе або залишала щось близьке кожному (окремому) слухачу.

В альбомі "Хайдар" є кілька пісень, які викликали досить багато шуму серед Ваших слухачів. А Ви читаєте відгуки про власні пісні?

Назар: Основне, що є у кожного артиста - це його публіка, його слухачі і я вважаю безглуздо не звертати увагу на їхню думку! Проте, варто розуміти, що критика не завжди є здоровою. Що стосується творчості, то я не дозволяю влізти в неї нікому, але якщо слухач бажає висловитись - я обов'язково вислухаю і зроблю для себе (необхідні) висновки.

 

Зовсім нещодавно, пісня "Обійми її" з Вашого альбому "Не бійся!", була виконана одним із учасників шоу Х-Фактор, Артуром Логаєм, в прямому ефірі. Що означала для Вас ця подія? І як, на Вашу думку, учасник впорався з композицією?

Назар: Для мене це була дуже важлива подія в житті! Надзвичайно приємно було почути цю новину! Для мене це своєрідний "знак якості", коли люди, які вчили мене на проекті, взяли мою пісню для прямого ефіру! На скільки мені відомо, це вперше на цьому шоу, ну і як це може не викликати щастя?!

Артур виконав мою пісню по-своєму і це в мене викликає повагу до нього, як до виконавця! Він молодець, що відчув іі і вклав себе в цю пісню! 

 

Настала холодна пора року)) Поділіться своїми секретами збереження здоров'я в негоду.

Назар: Я взяв за правило піклуватись про здоров'я ще влітку, тому і зима стає легшою! Це обов'язково здорова їжа, імбирний чай, зайняття спортом, гарний настрій і мінімум шкідливих звичок! 

 

Нещодавно пройшов тур Ярмака "22", де Ви приймали участь одразу в кількох містах України. Як приймали Вас прихильники в цих містах і чи будуть найближчим часом концерти гурту RIZUPS? Якщо так, то де можна отримати інформацію про це?

Назар: Ми виступали у п'яти містах і приємним залишився той факт, що публіка всюди приймала стоячи - це найбільша похвала для артиста, особливо перед незнайомою публікою!

А що стосується наших концертів - ми завжди висвітлюємо новини на офіційних сторінках (в Контакті та в Фейсбуці)! Хто слідкує - точно не пропустить :)

 

Наближається Новий рік. Чи став 2014 успішним для Вас? Які досягнення для Вас та Вашої творчості хотілося б виділити за рік, що минає? 

Назар: Цей рік був дуже продуктивним для RIZUPS! Ми записали ще один студійний альбом, відзняли 4 відеокліпи, були учасниками багатьох фестивалів та благодійних марафонів, зробили великі концерти в Києві та Запоріжжі і з шумом відсвяткували день народження на даху 25-ти поверхівки, але найбільшим нашим досягненням було і залишається - наша сім'я RIZUPS - усі наші слухачі! І найприємнішим є той факт, що сім'я стає більшою :)

Автор: Тетяна Владе Фото: Олександр Проскурін Спеціально для inKorr.com

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

31