SpaceX запустить український супутник на орбіту: названі терміни

Американська компанія SpaceX Ілона Маска може запустити на орбіту український супутник «Січ 2-30» до кінця 2021 року. КБ «Південне» вже уклало відповідний контракт і надало аванс.

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський у Facebook в понеділок, 31 травня, пише INKORR.com

Володимир Зеленський обіцяє запустити в космос український супутник, а Кабмін – затвердити план інтеграції України в Європейське космічне агентство.12 квітня 2021, 13:35

«Радий повідомити, що ДП «Конструкторське бюро» Південне» ім. М.К. Янгеля» уклало контракт з європейською компанією ISILAUNCH з виведення на орбіту космічного апарату «Січ-2-30». Запуск супутника повинен відбутися з пускового майданчика компанії SpaceX (США) за допомогою ракетоносія Falcon-9», - написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю після затримання Протасевича

За словами Уруського, вже здійснено авансовий платіж.

«Запуск космічного апарату планується здійснити у грудні 2021 (резерв - січень 2022). Втім, сподіваюся, що це станеться саме у рік 30-річчя Незалежності України та завдання президента України Володимира Зеленського буде виконано», - зазначив він.

Уруський додав, що поки «Січ-2-30» продовжують готувати до запуску.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

36