Співачка Анастасія Кожевнікова представила beauty-проєкт на підтримку українських підприємців

З любов’ю iз України: співачка та блогер Анастасія Кожевнікова підтримала українських виробників beauty-сегменту. Артистка представила іменний beauty bag, куди увійшли виключно продукти вітчизняних підприємців.

Ідея проєкту виникла у Анастасії Кожевнікової під час введення перших карантинних обмежень з ціллю підтримати українське. Декілька місяців знадобилося на те, щоб протестувати продукти та обрати найякісніші з представлених на ринку. Обов’язковою умовою потрапляння до мішечку краси співачки було еко-направлення брендів, пише видання INKORR.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тіна Кароль стане новою героїнею "Холостячки"? Решетник заінтригував фанатів

До мішечку також були особливі вимоги - він був виготовлений на замовлення з еко-матеріалів та призначений для багаторазового використання. Анастасія додала, що усі виробники з радістю відгукнулись на колаборацію.

Нагадаємо, Анастасія Кожевнікова окрім розвитку співочої кар’єри є популярним beauty-блогером, кількість підписників в Instagram якого налічує близько 600 тисяч підписників. На рахунку дівчини співпраця з косметичними брендами зі світовими іменами, серед яких: L’Oreal, Givenchy, Clarins та інші, а географія аудиторії поширюється не тільки на Україну, але і на Казахстан, Прибалтику, Білорусію та інші країни. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: