Співачка зняла кліп на gentle rock сингл у найстарішому університеті України

Виконавиця Maksiuta випустила відеороботу на пісню Illusions. Зйомки проходили в одному з найстаріших університетів України - Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Головними героями в кліпі стали класичні типажі студентів: чемної дівчини та брутального хулігана. За сюжетом, внутрішні фантоми героїні, які втілюють різні емоції, заважають їй зустрітися з тим, хто насправді є ілюзією.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Це дуже важлива для мене пісня. Вона була написана і записана в США, відео знімали в Україні. Мені хотілося зібрати емоції і енергії з усього світу. Коли я надіслала сингл режисерові Станіславу Морозову, він одразу запропонував мені сюжет, який відгукнувся. По-перше, я люблю Київ, його людей і архітектуру. А КПІ - саме той самий університет з молодіжних американських серіалів", - прокоментувала співачка.

Авіакомпанія SkyUp Airlines обрала новий сингл Just Fly Макса Барських міжнародним саундтреком. Раніше представили нову форму помаранчевого кольору працівників SkyUp Champions у колаборації з українськими модними брендами. А кліп Just Fly підхоплює помаранчеву хвилю і перетворює символіку авіаліній на модний тренд.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

8