Спроба зриву виборів: Тищенко плутав Прикарпаття із Закарпаттям, проводив обшуки і вимагав стати перед ним на коліна

Тищенко кричав, що він – народний депутат.

У Івано-Франківській області триває скандал навколо довиборів до Верховної Ради, які відбулися на ОВК №87 28 березня. Там до цього часу не можуть завершити підрахунок голосів, пише видання INKORR.com

Як повідомляє громадський рух "Чесно", до Надвірної прибув народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко. За словами очевидців, він щосили намагається зірвати підрахунок голосів. Крім того, одіозний політик, який славиться своєю скандальною поведінкою, відрізнився і його разу. Зокрема – тиснув на членів виборчої комісії та журналістів, кажуть у "Чесно".

"Це очільник десантної групи "Слуги народу", яку відправили для зриву підрахунку голосів на ОВК №87. І він поки успішно справляється з цією ганебною місією. Те, що він робив вночі на засіданні виборчої комісії, заслуговує окремої уваги журналістів і суспільства. Спершу, нардеп не знав, де опинився – Прикарпаття плутав із Закарпаттям. Таке буває, коли в партії невдало обирають лідера десантної групи. Політик вирішив, що він має право: вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорти, проводити обшук людей з метою пошуку зброї", – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Квартири в Британії та Криму, дорогі годинники та борг у понад 2 мільйони гривень: декларація Зеленського

У громадському русі дивуються: "Може "Слуги народу" прийняли новий закон, який розширив повноваження народних депутатів? Ні? Тоді, де реакція правоохоронних органів і партії?"

"Тищенко кричав, що він – народний депутат. Звинувачував Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і встати перед ним на коліна. До речі, Шевченка вирішили вилучити з дільниці, хоча він не реагував на провокації Тищенка, які ймовірно, були розраховані на те, щоб вивести кандидата з себе, і його таки вилучили. Безпідставне рішення ОВК про вилучення Шевченка даємо у 1-му коментарі. На відміну від Тищенка, Шевченко – суб'єкт виборчого процесу і має право перебувати на ОВК і контролювати процес підрахунку голосів", – зазначають у "Чесно".

Нагадаємо, на довиборах у Прикарпатті є три кандидати, які претендують на перемогу. За даними екзитполу групи "Рейтинг", перемагає Олександр Шевченко від партії "За Майбутнє", за нього проголосували 32,4% виборців. На другому місці з невеликим відривом опинився Руслан Кошулинський (ВО "Свобода"). За нього віддали свій голос 31,6%. Третє місце з 29,4% посів кандидат від провладної "Слуги народу" Василь Вірастюк. Інші учасники передвиборчих перегонів набрали три і менше відсотків голосів. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

273