США не допомагатимуть провінції Панджшер, яка протистоїть "Талібану"

У Пентагоні не збираються надавати військову підтримку силам, які ведуть збройну боротьбу проти руху "Талібан" в афганській провінції Панджшер.

"Військова операція США в Афганістані завершена", заявив представник американського військового відомства Джон Кірбі, відповідаючи на запитання про те, чи будуть військові США якось підтримувати противників талібів, повідомляє АР.

У Панджшері проти талібів веде боротьбу Фронт національного опору Афганістану. Раніше його представники повідомили про загибель 350 талібів за чотири дні боїв за Панджшерську долину.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Бойовики "Талібану" штурмують регіон з двох основних напрямків з боку долини Андараб в провінції Баглан і міста Гульбахор в провінції Парван.

До талібів, які ведуть наступальну операцію на Панджшер, приєдналися бойовики руху "Аль-Каїда".

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Панджшер - єдина провінція, яка залишилася непідвладна "Талібану". Саме тут Ахмад Масуд - син легендарного екс-міністра оборони Афганістану Ахмада Шаха Масуда закликав зібратися всіх, хто готовий чинити опір талібам.

В "Талібан" заявили, що оточили Панджшер. Таліби доклали багато зусиль для переговорів з лідерами опору, проте вони були безрезультатні.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

4