Стан здоров’я Леоніда Кравчука погіршився: родичі заборонили лікарям коментувати

Лікарі не коментують стан українського політика.

Стан Леоніда Кравчука погіршився. Місяць тому йому зробили складну операцію на серці. Весь цей час він перебуває у реанімації, пише INKORR.com

"Я зараз біля київського Інституту серця. За інформацією прессекретарки Леоніда Кравчука, тут його під‘єднали до апарату штучної вентиляції легень. Перший президент України, голова тристоронньої контактної групи нині не може самостійно дихати", - повідомила кореспондентка ТСН Наталія Островська. 

Лікарі коментарів не дають, кажуть, родина Леоніда Макаровича заборонила повідомляти подробиці його самопочуття.

28 червня його чекали на урочистому засіданні Верховної Ради присвяченому Дню Конституції України. Але політик його пропустив. Пізніше стала відома причина - Леоніду Кравчуку зробили складну операцію на серці. Варіанти лікування за кордоном 87-річний Кравчук не розглядав, вирішив оперуватися в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Глава РНБО заявив про можливе закриття телеканалу Інтер

Чотири роки тому - у травні 2017 у цьому ж Інституті серця політику проводили стентування судин. Тоді лікарі казали, що для Кравчука це була перша подібна операція на серці. Після неї Леонід Макарович телефоном жартував ось так: "Знаєте, от як чайник накипає, коли погана вода і його потрібно чистити, так і тут". 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

326