Стародавні буддійські комплекси пішли під воду через повінь

Кілька храмів в історичному тайському місті Аюттхая опинилися під водою в середу, 6 жовтня, тому що проливні мусонні дощі затопили провінції в усій країні.

Понад 40 храмів в Аюттхая, де розташовані стародавні буддійські комплекси, руїни й пам'ятники, постраждали від повеней. Про це пише Reuters.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Це найсильніша повінь за 10 років", - сказав настоятель храму Пхра Кру Парій Ясіхун. Додав, що навколишні населені пункти також опинилися під водою.

Тропічний шторм Дяньму спричинив раптові повені в 32 із 76 провінцій Таїланду. Загинули мінімум дев'ять осіб і постраждали майже 300 тис. домашніх господарств. 16 провінцій були затоплені, зокрема й Аюттхая, і влада попередила про ще один потенційний тропічний шторм. За прогнозами він досягне північного сходу країни наступного тижня.

2011 року Таїланд постраждав від найсильнішої повені за 50 років. Постраждали 65 із 76 провінцій і загинули сотні людей.

Потепління клімату на планеті більш ніж на 1,5°С призведе до катастрофи. Уникнути цього можна, досягнувши вуглецевої нейтральності впродовж найближчих 10 років, заявив генсек ООН Антоніу Ґутерриш під час конференції з питань клімату.

ч

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!