"Стріляли у бік своїх зв'язківців" – терорист з ОРДО поскаржився на пияцтво командирів

Терорист з так званої ДНР розповів своїй дружині, що їхні командири полюбляють вживати алкоголь.

Однак іноді це призводить до того, що вони починають стріляти у своїх зв'язківців. Про це свідчить перехоплена розмова, яку опублікувало Головне управління розвідки Міноборони на YouTube.

За його словами, він почув стрілянину та вибухи. Пізніше загарбники прислухалися та зрозуміли, що стріляє лише один автомат.

"А сьогодні інформація наші чудові суперкомандири, зрозуміло під "синім змієм", вирішили постріляти в бік зв'язківців. Пацан каже: "я от встиг лягти і чув як над головою літало. Кинули гранату біля будинку, осколком посікло. Вибухнула поруч з боєкомплектом", зізнався він.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Терорист також розповів, що нещодавно українські захисники ліквідували їхнього снайпера, в якого зір "мінус сім". Спочатку командування збиралося подати документи, що він загинув у бою, щоб його батьки отримали велику компенсацію.

Однак робити це відмовилися, тому оформили, що загарбник просто загинув, щоб не виплачувати гроші родині.

Крім того, він повідомив, що їхнього полковника Ставра посадили у в'язницю у так званій ДНР. Причиною стало те, що він продав 10 КАМАЗів.

"Ми були в Пісках (зруйноване передмістя Донецька Gazeta.ua). Нам цей Ставр грьобаний казав, шо ми всі тут здохнемо", підсумував терорист.

На тимчасово захоплених територіях Запорізької області збільшується кількість збройних сутичок між російськими окупантами. Причиною є їхні міжетнічні конфлікти й розподіл награбованого майна українців.

Росіяни під алкоголем і наркотиками зі зброєю захищають награбоване, за інформацією розвідників.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

17