Субсидія у 10 тис. грн: хто може розраховувати на такі гроші

Розмір субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному сезоні 2021-2022 років для багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу може скласти до 10 тис. грн.

Середній розмір субсидій по країні в неопалювальний сезон становить 300-350 грн, а в опалювальний до 2 тис. грн. Але, залежно від умов споживання житлово-комунальних послуг, складу домогосподарства, рівня тарифів, ця сума може становити 3-5 тис. грн. Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики з посиланням на заступника міністра Віталія Музиченка.

"Сьогодні призначення субсидій відбувається в індивідуальному порядку і залежить від розміру доходу членів домогосподарства та розміру плати за житлово-комунальні послуги, на що впливають тарифи та кількість цих послуг. Зокрема, для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу, які займають велику житлову площу, розмір субсидій в опалювальному сезоні 2021-2022 років становитиме до 10 тисяч гривень", пояснив Музиченко.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Він нагадав, що для призначення субсидії в загальному випадку слід подати лише заяву і декларацію про доходи. Документи можна подати особисто, звернувшись в Центр надання адміністративних послуг; у старостат або до уповноваженої особи в громаді; орган соціального захисту населення в районному центрі. Також документи на призначення субсидії можна відправити поштою, роздрукувавши заяву з сайту Міністерства соціальної політики. Крім того, є можливість подачі заяви та декларації через офіційний вебсайт міністерства.

Кабінет міністрів оновив правила призначення субсидій. Зокрема, скасував норму про збільшення на 50% соціальних нормативів на житлово-комунальні послуги.

Тепер підвищений норматив діятиме, якщо в регіоні запроваджений червоний рівень карантину.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!