Тема дня:

Суд зобов'язав ДБР відкрити провадження за статтею 111 "Держзрада" щодо Зеленського і його оточення

Суд задовольнив скаргу активістів "Руху опору капітуляції" і зобов'язав ДБР відкрити кримінальне провадження за статтею 111 (держзрада) через зрив затримання "вагнерівців".

Про це Рух опору капітуляції повідомив у Facebook, пише видання INKORR.com

Суд зобов'язав ДБР відкрити кримінальне провадження за ст. 111 (Державна зрада) щодо Зеленського і його оточення", - йдеться в повідомленні.

"Вагнергейт" - суд задовольнив скаргу щодо бездіяльності ДБР у справівагнергейту. Шевченківський районний суд задовольнив нашу скаргу на бездіяльність Державного бюро розслідувань і зобов'язав його відкрити виробництво за статтею 111 "Державна зрада". Рішення оскарженню не підлягає.

Тепер має розпочатися розслідування за фактом державної зради - зриву операції із затримання "вагнерівців" через витік інформації від чиновників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Агент впливу РПЦ». Нардеп Новинський потрапив на сайт Миротворець

Спільними зусиллями ми добились проміжного успіху. Попереду у нас багато роботи. Рух опору капітуляції надалі тримає справу на контролі. Рухаємося далі ", - додали активісти.

Нагадаємо, 6 липня активісти "Руху опору капітуляції" подали до Державного бюро розслідувань (ДБР) заяву про вчинення злочину у зв'язку зі "зливом спецоперації щодо "вагнерівців".

Пізніше активісти подали в суд скаргу на ДБР через відмову внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву про вчинення злочину за статтею 111 "Державна зрада" через зрив затримання "вагнерівців"

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!