Світовий рекорд і дві медалі: Українці тріумфують у штовханні ядра на Паралімпіаді

Українські атлети уламали світовий рекорд

Українські легкоатлети Олександр Яровий та Максим Коваль принесли Україні ще дві медалі на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі. Вони змагалися в змаганнях зі штовхання ядра (клас F20). Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Олександр Яровий став паралімпійським чемпіоном і встановив новий світовий рекорд. Він отримав золоту медаль. Максим Коваль також показав відмінний результат і завоював бронзову медаль.

Тепер в України вже є вісім золотих нагород і сім подвійних подіумів на Паралімпіаді.

Крім того, легкоатлетка Юлія Шуляр стала паралімпійською чемпіонкою у бігу на 400 метрів (клас Т20). Вона побила свій особистий рекорд і подолала дистанцію за 55.16 секунди.

Данило Чуфаров, плавець збірної України, також отримав медаль. Він здобув срібну нагороду на дистанції 200 метрів комплексним плаванням (клас SМ11). Раніше він отримав бронзу на 100-метрівці на спині (клас S11).

Зараз українська збірна вже має 40 нагород на Паралімпіаді: 8 золотих, 14 срібних і 19 бронзових медалей.