Сиділи всю ніч у кукурудзі: показали фото розшуканих під Києвом школярів

На Київщині під ранок 7 жовтня розшукали зниклих школярів із Обухівщини 12-річних Дмитра Польського, Максима Штикова та Дмитра Мостіпана.

Хлопці блукали в кукурудзяному полі і навіть зробили схованку, розповів начальник обласної поліції Андрій Небитов у Facebook і показав перші фото втікачів.

"4:45 - саме у цей час поліція знайшла трійцю школярів-втікачів. Діти планували втечу заздалегідь і навіть намалювали імпровізований план. На розшук неповнолітніх було оперативно піднято всі сили поліції Кагарлика та Обухівщини, а також спецпризначенців, карний розшук, КОРД, кінологів, ювенальну превенцію, і, навіть, мисливців із тепловізорами для пошуків вночі",- розповів Нєбитов.

Школярі зникли 6 жовтня. Близько 11-ї години самовільно покинули школу. Тільки о 17:00 про їхнє зникнення повідомив директор навчального закладу.

Поліція встановила, що три дні тому учні домовлялись про втечу до лісу. З'ясували також, що після втечі зі школи діти зайшли до оселі одного із товаришів, перевдягнулись у брудний одяг, взяли ліхтарики та вирушили у невідомому напрямку.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!