Найпопулярніше зараз

Санкції

Польська компанія отримала штраф на 20 млн злотих
10.06.2026 - 21:20 372 переглянули
Польську компанію оштрафували на 20 млн злотих за продаж авто Росії

Порушення санкцій європейською компанією Сілезька компанія з 1 січня по 23 червня 2023 року вивозила 177 автомобілів та один мотоцикл загальною вартістю понад 19 млн євро до Росії через Білорусь, порушуючи санкції Європейського Союзу. За ці порушення компанію оштрафовано на 20 млн злотих, що є макси...

Реклама