Телеведучий зганьбився заявою про український флот

Телеведучий Телеканалу Київ В'ячеслав Соломка "пожартував" про Військово-Морські сили Збройних сил України, що вони "пішли на дно".

Це відбулося в ефірі телеканалу. Під час трансляції про першу репетицію військового параду, зокрема тренування флоту, ведучий телеканалу Василь Климчук запитав у кореспондентки: "Чи вже кораблі пішли з акваторії?". В цей час Соломка сміючись перебив колегу невдалим "жартом": "Чи на дно вже пішли?".

"Комунальний Телеканал Київ пробиває дно у вигляді чергового малоросійського жарту від їх ведучого В'ячеслава Соломки. "Жарт" стосувався репетиції параду наших кораблів на Дніпрі.

Цього ведучого вже відстороняли від роботи за українофобні жарти в бік української мови.

Та мабуть на каналі такий кадровий голод, що його вирішили залишити для подальшого приниження України та українців в ефірі за кошти громади Києва. Може пора Славі на звільнення і хай повертається собі на канал Ахметова?", - пише у Facebook група "Рагу.лі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телеведучий Остапчук похвалився обіймами з російським окупантом Кіркоровим

Телеканал Київ є комунальним телеканалом. Його засновником є Київська міська рада.

Цього року В'ячеслава Соломку відстороняли від ефірів після того, як він "жартував" про українську мову.

Восьмий рік триває агресія РФ проти України. 2014-го російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької та Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

27