Тіна Кароль розповіла про нові стосунки та зізналася, що їй подобається в чоловіках

Українська співачка Тіна Кароль дала відверте інтерв'ю, у якому розповіла про зміни у творчості, а також поділилася особистим життям. Вона зізналася, що в житті є хороший хлопець, про якого вона пише пісні.

Тіна Кароль нещодавно приголомшила прихильників зміною сценічного іміджу. Також кардинально змінилася й творчість артистки. Окрім цього завжди цікавлять подробиці особистого життя, які виконавиця тримає якомога далі від сторонніх очей, пише видання INKORR.com

Виконавиця завжди уникає відповіді на запитання, що стосуються нових стосунків. Днями були роковини з дня смерті її чоловіка Євгена Огіра. Тоді Тіна оприлюднила архівне фото покійного коханого і зазначила, що вона належить Євгену в безмежності. 

А ось в інтерв'ю зі Славою Дьоміним Кароль зізналася, що в її житті є хороший хлопець, про якого вона співає пісні. Однак більше подробиць знаменитість не розголошувала. 

Також Слава запитав виконавицю, що їй найбільше подобається в чоловіках: брутальна борода, стильна борода чи гладка лисина.

Чоловік або подобається, або ні, – наголосила Тіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тіна Кароль покинула шоу Голос країни: "Це був мій крайній сезон"

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

352