Тісний балкон не вирок: як вигідно використати невелику житлову площу

Люди звикли списувати малі балкони з категорії корисних приміщень. Простіше винести сюди з квартири ящики з овочами, велосипед, дитячі санки і все, що заважає, закрити двері і забути за це.

Насправді, навіть на тісному балконі можна зробити комфортного місця для усамітнення. Навіть на кількох квадратних метрах можна створити маленький затишний куточок, де можна відпочити від повсякденних турбот.

Подібна пропозиція стане прекрасним рішенням для тих людей, хто часто працює на дому і не має можливості облаштувати повноцінний кабінет або робочу зону в одній з кімнат. В цьому випадку створення міні-офісу на закритому або прибудованому до прилеглої кімнаті балконі можна назвати універсальним варіантом.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Установка на балконі шафи виглядає цікавіше просто поваленого в кут мотлоху. До того ж подібне рішення позбавить власників від безлічі проблем, що стосуються зберігання овочів, консервації, інструментів та інших атрибутів.

В одній кімнаті можна вмістити кухню, спальню, зону відпочинку і робоче місце. Воно не буде виглядати нагромадженим завдяки підлоговому покриттю різних фактур і рівнів. Це краще, ніж стіни з гіпсокартону, які з'їдять і без того невелику площу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

9