ТКГ домовилася про повноцінне припинення вогню на Донбасі

У середу, 22 грудня, Тристороння контактна група (ТКГ) домовилася повернутися до дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомила пресслужба Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

"На сьогоднішньому засіданні ТКГ за участю представників ОРДЛО пріоритет надали питанням безпеки та, зокрема, дотримання режиму припинення вогню. Я був радий, що учасники висловили свою рішучість повністю дотримуватися угоди щодо посилення режиму припинення вогню від 22 липня 2020 року", - заявив представник ОБСЄ Мікко Кінунен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Звільнили б Донбас за пару днів. Був би наказ": що говорять на передовій про наступ росіян

На домовленість ТКГ відреагували в Міністерстві оборони та Збройних силах України. Українська сторона вітає рішення ТКГ.

"ЗСУ запевняють щодо своєї позиції послідовно та неухильно дотримуватись режиму припинення вогню, передбачених вищезазначеними заходами, у тому числі щодо умов відкриття вогню у відповідь", - ідеться в повідомленні Міноборони.

Минулої доби, 21 грудня, російські найманці тричі порушили режим припинення вогню на Донбасі. Зокрема, вкотре застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння. У результаті ворожого обстрілу поранення зазнав український воїн.