Тополю запитали про Лободу, яка роками "не вилазила" з Росії – що відповів

Лідер гурту "Антитіла", волонтер і парамедик Збройних сил України Тарас Тополя розповів, як ставиться до українських артистів, які лише після початку повномасштабної російської агресії відмовилися від роботи в РФ.

Журналістка Яніна Соколова запитала у музиканта, чи варто суспільству пробачати Світлану Лободу та інших українських артистів, які після окупації Криму мовчали й лише після початку повномасштабної війни відмовилися від заробітків і гастролей в Росії. Про це йшлося у розмові в ефірі "5 канал".

"Я особисто не маю права засуджувати чи пробачати. Я завжди роблю висновки. "Антитіла" закрили для себе Росію з 2014 року. Нам тоді все стало ясно. Щодо суспільства, так, з одного боку, можна не пробачати. Але чим відрізняється імперія від України? Імперія робить експансивну політику. Росія сотнями років висмоктувала енергію, таланти у всіх сферах із колоній своїх і ставила собі на службу. Тому якщо нам якось змінювати своє бачення, то нам потрібно людей, які до війни мали інші погляди та переконання, і з нашого погляду робили неправильно, можливо, потрібно їх якимось чином вбудовувати в нову реальність. Щоб їхня енергія, талант працювали на Україну", сказав Тополя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорн розповів, чому на восьмий рік агресії РФ розважав росіян

Музикант вірить у перемогу України.

"Я ніколи не сумнівався в нашій перемозі, вона однозначно буде, зараз питання коли вона буде? Якою ціною? Не може бути інакше. Ми повинні перемогти, на нас лежить головна геополітична місія сьогодні. В усьому світі. Ми зараз є точка, яка вирішує, і наш народ, яким світ буде завтра. Ми не маємо права помилитися і не виконати цієї місії", заявив.

Світлана Лобода виступала у Кремлі 2018 року. Влітку торік у Москві сказала про російську "Премію МУЗ-ТВ" "это лучшая премия нашей страны".

Торік у листопаді ЗМІ повідомили, що артистка прилітала чартером з Москви на святкування дня народження Павла Фукса, який перебуває під санкціями РНБО.

У червні цього року співачка, яка весь час виступала в Росії, приїхала в рідне місто Ірпінь, яке зруйнували росіяни.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

132