Тренер збірної України з боксу назвав очільника ФБУ колаборантом

Дмитро Сосновський вважає чинного президента Федерації боксу України Володимира Продивуса цинічним колаборантом і зрадником Батьківщини, який робить все для того, щоб розвалити бокс в Україні.

Таку думку в інтерв'ю Kamp-sport висловив сам наставник української збірної з боксу.

"Продивус не має морального права очолювати ФБУ. Він колаборант і зрадник нашої Батьківщини. Це однозначно", - заявив тренер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обійми з ворогом. Президент ФБУ Продивус отримав нагороду від росіянина

На думку Сосновського, обійми Продивуса з президентом IBA, який є росіянином, під час конгресу Міжнародної боксерської асоціації та відмовою керівника ФБУ підтримати ідею зупинення членства Федерації боксу Росії в організації через повномасштабне вторгнення в Україну, це доводить.

"Він наробив великої біди. За всіма ознаками він є цинічним колаборантом. Тому що людина, яка підступно каже, що є патріотом України, - це цинізм найвищої марки. Який же він патріот України? І після цього він іде й підтримує Кремльова", - зазначив він.

Сосновский також зазначив, що Продивус фактично сам себе оголосив президентом ФБУ. Тренер додав, що конференція, на якій Продивуса обрали на посаду очільника Федерації боксу, відбулася з порушеннями та взагалі була фейковою.

Володимир Продивус обіймає посаду президента Федерації боксу України з 2008 року.

Керівник ФБУ обійнявся з росіянином Умаром Кремльовим на засіданні конгресу ІBA та отримав з його рук нагороду.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!