Третій банк почав нараховувати "ковідну тисячу"

А-Банк 17 грудня також почав нараховувати українцям 1 тис. грн за вакцинацію проти Covid-19.

Кошти миттєво почали отримувати клієнти, які раніше оформили карту "єПідтримка", повідомляє пресслужба банку. А також ті клієнти, які вибирають можливість отримати виплату через банк.

"Починаємо виплати від держави. Вже зараз у режимі онлайн зараховуємо 1 тис. грн усім, хто має дві вакцини і зелений сертифікат в "Дії", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні почали нараховувати "ковідну тисячу": хто отримає першим

Наразі участь у програмі беруть шість банків: Monobank, Альфа-банк, А-Банк, Приватбанк, Укргазбанк і Ощадбанк. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що у понеділок очікується підключення "щонайменше ще одного великого банка".

Деякі користувачі вже встигли витратити частину коштів на книжки, кінотеатр або на квитки на потяг.

Учасники пілотного проєкту "єПідтримка" з виплати 1 тис. грн за вакцинацію проти Covid-19 отримали вже понад 500 млн грн. Учора нараховувати гроші за вакцинацію почали Monobank і Альфа-банк.

1 тис. грн зможе отримати кожен повнолітній українець, який зробив повний курс вакцинації від Covid-19 і оформив "зелений" Covid-сертифікат у застосунку "Дія". За ці гроші українці зможуть придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, купити квитки на залізничні та авіаперевезення Україною, придбати книжки. Програма реалізовуватиметься у декілька етапів. З 13 грудня почали приймати заявки на виплату.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

83