Тимошенко закликала Зеленського відправити Уряд у відставку

В ефірі телеканалу «Україна 24» лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася із закликом до голови держави Володимиру Зеленському.

Політик вважає за потрібне відправити у відставку Кабінет міністрів через незадовільні результати в боротьбі з епідемією коронавірусу. Тимошенко вважає, що якщо влада не ізолює хворих людей, то не залишиться іншого виходу, пише видання INKORR.com

«Якщо не ізолюють хворих людей, у нас не буде іншого виходу. Або ізолюйте хворих, або локдаун буде нескінченний. І не потрібно таке робити для України. У нас вже економіки не залишилося. І в зв'язку з цим я звертаюся до президента: робіть щось, робіть компетентний уряд, приберіть цей уряд і зробіть компетентне», - зазначила вона.

Більш того, вона заявила про необхідність створити національний штаб протидії COVID-19, на чолі якого повинен стояти президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Росія перекинула до кордону України найбільшу кількість військ з 2014 року

Президент знає, що немає вакцини, він знає, що вакциною у всіх серйозних країнах займалися тільки лідери країн - це були питань не рівня міністра охорони здоров'я, що не рівня прем'єр-міністра. І нині, коли робляться плани, графіки, доручення - це імітація бурхливої ​​діяльності, яка переключає увагу людей, але не дає результатів. У зв'язку з цим потрібно сильне, компетентне, професійний уряд, який не потрібно вчити, яке почне діяти негайно», - поміркувала лідер «Батьківщини».