У Чернігові за місяць провели у 5 разів більше обшуків, ніж за 6 попередніх років - Атрошенко

Тиск на незгодних це "політичний бумеранг", який може повернутися до тих, хто його запускає. Про це заявив мер Чернігова Владислав Атрошенко у Facebook, коментуючи масові обшуки на комунальних підприємствах Чернігова.

"У Чернігові чудові парки і дороги, але ваш мер багато говорить". Ця фраза звучить від "масок-шоу" під час кожного обшуку на комунальних підприємствах Чернігова. Ця фраза пояснює весь абсурд, який відбувається останнім часом відносно міста та містян. Але це бумеранг, і він обов'язково повернеться до тих, хто його запускає. Я не стану "слугою" офіса президента. Бо служу своїм виборцям і своєму рідному місту", зазначив Атрошенко.

Мер Чернігова вважає, що підвищена увага правоохоронців до міста пояснюється бажанням центральної влади позбавитися незалежного мера напередодні виборів у 206-му окрузі.

"Так, говорю. Говорю, що комусь муляє, що Черніговом керує незалежний мер, обраний людьми. Що Атрошенко виконує зобов'язання перед виборцями, а не "обязи" перед ОПУ. Прямо кажу, що у рідному президенту регіоні міста з державних фондів отримують мільярди, а нерідний Чернігів отримує нуль. Заявляю, що влада перекладає відповідальність за вирішення проблем з тарифами на місцеве самоврядування. Говорю про спроби усунути Атрошенка від виборчого процесу на 206-у окрузі та про те, що "слуги" вже готують на округ свого "парашутиста". Слухняного, "на 100% свою людину". За ці слова і отримав 55 обшуків. І думаю, це ще не кінець", - наголосив Атрошенко.

Він навів статистику обшуків, які збільшилися у кілька разів.

"Для розуміння: за місяць на підприємствах Чернігова відбулося 55 обшуків. А за 6 попередніх років лише 11. Ще раз: за місяць ми мали обшуків у 5 разів більше, ніж за 6 попередніх років. Замовники відомі. А їх мотиви: прості, прогнозовані, політичні", - написав Атрошенко.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

17