У Франції противники 5G підпалили вишку: 1,5 млн людей залишилися без зв'язку

Палаючу 230-метрову вишку гасили кілька пожежних бригад. Противники 5G назвали підпал операцією "за шум вітру і спів птахів".

У Ліможі, Франція, близько 1,5 млн жителів передмість тимчасово залишилися без зв'язку, радіо і телебачення через підпал вишки 5G. Про це повідомляє Le Figaro в суботу, 16 січня, пише INKORR.com

Невідомі підпалили 230-метрову вишку ввечері 11 січня. Пожежу гасили кілька пожежних бригад. Без послуг залишилися близько 1,5 мільйона користувачів радіо, телебачення та мобільного оператора Orange.

У місцеве видання Le Populaire du Centre незабаром прийшов лист електронною поштою від групи, що називає себе Комітетом за скасування 5G і його світу. Автори листа заявили, що бачать в технології загрозу і будуть воювати з нею доступними способами. Вони назвали руйнування вишки операцією "за шум вітру і спів птахів". Раніше про таку групу не чули.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В Іспанії транслюють український телесеріал «Кріпосна»

У свою чергу прокуратура Ліможа пояснила, що підпалена вишка насправді не використовувалася для зв'язку 5G. За фактом підпалу відкрили провадження про "заподіяння матеріальних збитків небезпечним способом", а оператори TDF і Orange збираються судитися з хуліганами.

Нарешті, відповідальний за інфраструктуру каже, що для усунення шкоди потрібна "величезна робота", а послуги для клієнтів у повному обсязі відновлять не раніше середини наступного тижня.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: