У ФСБ розповіли, скільки лишилося жити Путіну

У президента Росії 69-річного Володимира Путіна "важка форма раку, яка швидко прогресує".

Лікарі дали російському диктатору "не більше двох-трьох років" життя, пише Daily Mirror із посиланням на анонімного офіцера ФСБ.

За його словами, Путін втрачає зір, страждає на головний біль і тремор кінцівок.

"Коли він виступає на телебаченні, йому треба, щоб на папері величезними літерами було записано все, що він збирається сказати. Вони такі великі, що на кожній сторінці вміщується лише кілька речень", - розповів неназваний співрозмовник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін переоцінив свою армію - Зеленський

Інформацію про смертельний діагноз Путіна передав російський шпигун колишньому агенту ФСБ Борису Карпічкову, за даними видання. Останній зараз живе у Великій Британії. Зазначається, що, попри серйозні проблеми із зором, Путін не хоче носити окуляри, тому що це "було б ознакою слабкості".

"Раніше він був стриманим із підлеглими, але тепер у нього бувають напади неконтрольованої люті. Він зовсім збожеволів і майже нікому не довіряє", - наводить видання вміст повідомлення.

Голова української розвідки Кирило Буданов також заявив, що, попри важкі хвороби, серед яких онкологічна, Володимир Путін зможе прожити ще кілька років. Він підтвердив інформацію, що в російського лідера рак та декілька інших недуг.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!