У Кабміні розповіли про терміни закінчення карантину

Карантин в Україні можуть скоро спростити

Карантин в Україні офіційно оголошено до 24 квітняПік захворюваності по країні очікується в проміжку від 15 до 25 квітня.

У Кабміні обіцяють незабаром почати послаблювати заходи карантину, пише видання INKORR

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, скасування карантину пройде в кілька етапів: люди працездатного віку зможуть вийти на роботу; рух громадського транспорту буде частково відновлено.

Але в цей час: як і раніше буде діяти заборона на прогулянки, на масові заходи і інші розваги; збережеться обов'язок носить маски в громадських місцях; діятимуть інші обмеження в зв'язку з карантином.

Крім того, на людей пенсійного віку, а також школярів і студентів ослаблення обмежувальних заходів не поширюватиметься. Вони повинні будуть продовжувати дотримуватися карантину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Кабмін заборонив перебувати в громадських місцях без маски і документів з 6 квітня

Раніше в МВС також говорили про можливе продовження карантину до 15 травня. Відповідні заходи будуть приймати в міру надходження нової статистики щодо поширення епідемія. Якщо вона буде йти на спад, в такому випадку, заходи з кожним разом будуть слабшати. Однак якщо до кінця квітня ситуація лише погіршиться, тоді всі заходи, які встановлені зараз продовжать на довше.

На жаль, терміни продовження і закінчення карантину передбачити складно, навіть спираючись на приклад інших країн. Поки що подолати пік вдалося лише Китаю. Незважаючи на те, що у них все ще фіксуються нові випадки зараження і продовжують вмирати люди, два місяці ізоляції допомогло їм подолати вірус і пік епідемії. В Італії ситуація теж поки йде на спад. Кожен день кількість смертей і нових заражених зменшується. Але про вихід з карантину мови ніякої і бути не може в найближчий місяць. Нагадаємо, що Італія сидить на карантині з другого березня. Зараз свій пік переживає Іспанія, незабаром - США.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: