У Кличка воюють з картонними декораціями, але не бачать хаотичної забудови Києва – експерт

За нервовою реакцією влади Києва щодо "радянських" декорацій на алеї Небесної Сотні та розміщенням сцени для концерту Андреа Бочеллі нібито "на могилах" стоїть прагнення керівництва столиці відволікти увагу від реальних проблем міста та корупції.

Таку версію висловив у Facebook експерт Михайло Шнайдер.

"Пояснюється нервова реакція Кличка та його заступників дуже просто. Навесні та влітку у комунальних підприємствах Києва пройшли обшуки, які показали факти системної корупції, що коштувала місту щонайменше 200 млн гривень. І це тільки за попередньою оцінкою ДФС, на стадії знайомства з документами", написав експерт.

Корупційна схема, за словами Шнайдера, усюди одна: вивід грошей з бюджету через фіктивні фірми під виконання робіт, яких за фактом ніхто не робив.

"У Києві немає жодного проєкту, гідного столиці. Проте візитною карткою Києва стали масове знесення історичних будівель та хаотична висотна забудова, під яку ніхто не прокладає комунікацій та не розширює доріг", зазначає Шнайдер..

"Тому не варто дивуватись, що мер та його заступники героїчно захищають киян від картонних декорацій та сцен для оперних співаків", резюмує він.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

39