У кого сьогодні День Ангела. Привітання для іменинників у віршах та прозі

Православна церква 4 вересня вшановує память святих мучеників Агафоника, Зотика, Феопрепiя (Боголiпа), Акиндина та Северiана.

День Ангела сьогодні відзначають Олексій, Іван, Михайло та Федір.

Ім'я Олексій походить від давньогрецького слова "алекс", що означає - "захищати". Ці чоловіки завжди тримають слово. Не люблять пусті балачки, а доводять усе на ділі. Олексій завжди прагне до досконалості. Досягає успіхів у будь-якій справі - виробництві, науці, спорті, бізнесі.

Із давньоєврейської Іван - "Божа милість". У характері цих чоловіків поєднуються суперечливі риси. Вони можуть бути добрі та спокійні, але перетворюватись на завзятих воїнів у разі необхідності. Іван завжди виконує обіцянки та шанує батьків. Однак йому важко приймати рішення та прислухатися до власної інтуїції.

Ім'я Михайло походить від давньоєврейського імені Мікаель і означає "рівний", "подібний до Бога". Він любить пунктуальність та порядок у всьому. Має логічний склад розуму, швидко орієнтується у незнайомих обставинах. Михайло буде хорошим керівником або військовослужбовцем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіпрі росіянка залізла в саркофаг із мощами й застрягла

Федір з давньогрецької означає "Божий дарунок". Він любить чистоту та порядок у всьому. На роботі його завжди поважають. Не любить конфліктів, не вступає у дружні стосунки з колегами. Із жінками вони не поспішають заводити сім'ю. Спершу переконуються, що зробили правильний вибір.

Привітання у віршах:

Вітаючи тебе сьогодні,Сказати хочу знов і знов,Нехай завжди живуть з тобою Надія, Віра та Любов.Хай добрий ангел із небесБоронить і не розчарує,І дивних тисячі чудесВ житті твоїм тобі дарує.

***

Хай добрий Ангел береже повікВогонь зорі, що долею зоветься.Життя, неначе вишитий рушник,Багрянцем калиновим усміхнеться.Нехай волошками цвітуть літа прекрасні,Нехай здійсняться тисячі бажань,Щоб доля дарувала тільки щастя,Ні грама бід, ні капельки страждань.Будьте завжди гарними і молодими,Бажаними, добрими і простими.Зажди усміхненими і милими,Зажди коханими і єдиними.

***

Хай Ангел-Хранитель вночіЗапалить тобі три свічі...Перша свіча - за любов:Даруй її знов і знов.Друга - за доброту,правду і прямоту...Третя свіча - оберігВід всіх негараздів і лих.

Привітання у прозі:

Вітаю з іменинами! Бажаю завжди знаходити спільну мову зі своїм ангелом. Щоб він завжди і у всьому допомагав, а ти не змушував його за себе червоніти!

***

В цей радісний день саме ти є іменинником. Хочемо побажати, щоб найкращий друг приходив до тебе як можна рідше, оскільки друзі, як відомо, пізнаються в біді. Так от, бажаємо якомога менше бід і неприємностей, щоб у твого ангела-хранителя майже не було роботи. А ще - радості і щастя, здоров'я та успіхів на шляху. Нехай завжди над твоєю головою світить сонце, а за спиною стоїть маленький помічник!

***

У День Ангела хочу побажати, щоб ангел завжди тебе оберігав і допомагав в усіх справах - домашніх і робочих. Щоб усі твої починання були втілені в життя, щоб завжди супроводжували удача, процвітання і успіх.

На іменини вся сім'я повинна відвідати церкву, причаститися, замовити і читати молитви святому покровителю. У цей день потрібно провести трапезу вдома в тихій атмосфері.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

52