У Львові поліцейському видалили 11-кілограмову пухлину

У Львові хірурги видалили 24-річному поліцейському злоякісну пухлину вагою 11 кг.

Про пухлину в животі правоохоронець Святослав дізнався рік тому, в переддень весілля, повідомляє пресслужба Першого територіального медичного об'єднання Львова у Facebook.

"Відтоді молода сім'я обійшла багато медзакладів із проханням допомогти. Через величезний розмір пухлини на операцію не наважувалися. До лікарні швидкої медичної допомоги чоловік потрапив вже у вкрай тяжкому стані. З гострим болем в животі з Червонограда його доправила швидка", - йдеться у повідомленні.

Хірургічне втручання тривало 5 год. Аби урятувати пацієнта, гігантську пухлину видалили разом із 3 м тонкої кишки та 1 м товстої.

"Це був вимушений крок, але операція минула успішно", - зазначають медики.

Гістологічне дослідження показало, що пухлина злоякісна. Це означає, що на чоловіка очікує тривале лікування.

Онкологія товстої кишки другий за поширенням різновид пухлин, від якого у світі щороку помирають до 700 тис. людей. На початкових етапах хвороба протікає безсимптомно. Тому вчасно діагностувати захворювання можна лише завдяки регулярним плановим медичним обстеженням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скаржився на здуття: в чоловіка видалили 21-кілограмову пухлину

У США медикам вперше вдалося зменшити ракову пухлину без операції. Науковці із Гʼюстонської методистської лікарні дослідили, що магнітне поле порушує перенесення електронів у серії реакцій, які мітохондрії використовують для виробництва хімічної енергії, що живить людські клітини. Вчені змогли зменшити прогресування ракової пухлини мозку за допомогою прототипа магнітного шолома.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

17