У Олега Сенцова почалися проблеми з нирками і серцем, але голодування припиняти не збирається

Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов відмовився припинити голодування у відповідь на пропозицію Європейського суду з прав людини. Про це розповів його адвокат Дмитро Дінзе. Політв'язень попросив передати ЄСПЛ «великий привіт» і нагадав про його скарзі, яку суд надав пріоритет, але яка не просувається вже кілька років.

Також адвокат розповів що в Олега, який голодує вже 39-й день, проблеми з нирками і серцем. Він відмовився від примусового годування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Порошенко провів телефонну розмову з Путіним по питанню Олега Сенцова

Зі слів українського омбудсмена, Людмили Денісової, Олег п'є тільки воду та знаходиться в медичній частині:

Тільки-но поговорила із адвокатом Олега Сенцова. Сьогодні він таки зустрівся із Олегом в колонії. За його словами, Олег знаходиться зараз у медичній частині. В нього - проблеми із нирками та серцем. Олег п'є 3,5 літри води на день, та ще ставлять щоденні крапельниці. Це ще додаткові 2 літри.  На 26-й день голодування в Олега сталася криза і його відвезли до лікарні за межами колонії. Хотіли примусово нагодувати, але Олег відмовився. Лікарі не наполягали через можливий розголос і попросили забрати його назад до колонії разом із апаратом для примусового годування.  Зі слів адвоката, в будь-який момент криза може повторитися...

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

62