У партії Зеленського написали хвалебну оду диктатору Лукашенку

Народний депутат від "Слуги народу", голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев похвалив диктаторський режим Лукашенка в Білорусі. Про це зробив допис у Facebook

Причиною стала заява п'ятого президента Петра Порошенка, що діючий глава держави Володимир Зеленський "рухається протореною дорогою Лукашенка".

Гетманцев відзначив, що Лукашенко 27 років при владі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білорусі катували пенсіонерку за коментар

"Лукашенко при владі, на відміну від Петра Олексійовича, з ганьбою відправленого на політичну пенсію, вже 27 років. Згоден, різних років. Однак років, які принесли Білорусі добробут майже в два рази вище, ніж внаслідок нечуваних реформ п'ятого президента", - написав представник монобольшінства.

Також Гетманцев заявив, що пенсіонери в Білорусі "можуть на свою пенсію, навіть мінімальну, цілком стерпно прожити".

"Переконаний, що в нашій країні не словами, а працею ми безумовно забезпечимо і пенсіонерам і вчителям і медикам належні стандарти життя", - написав "слуга народу".

Торік Гетманцев назвав "фашистами" тих, хто протестує проти скандального мовного законопроєкту "слуги" Максима Бужанського.

У травні депутата Євгенія Шевченка вигнали з фракції "Слуга народу". Той, коли у Білорусі затримали засновника опозиційного Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича, вихваляв самопроголошеного президента країни, диктатора Лукашенка.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

5