У Польщі виправдали українку, яка вбила співмешканця

Окружний суд польської Познані виправдав громадянку України, яка захищаючись вбила співмешканця.

Суд визнав, що вона діяла в межах необхідної самооборони, передає wnp.pl.

Почувши рішення жінка розплакалася. Сказала, що не очікувала такого фіналу.

Рішення суду можуть оскаржити у вищій інстанції, якщо прокуратура подасть апеляцію. Але зараз українка вільна й може поїхати на батьківщину, де має малолітню дитину.

Подія сталася у серпні 2020 року. 31-річна жінка під час домашньої сварки схопила ніж і вдарила співмешканця кілька разів. 38-річний чоловік помер. Він теж був громадянином України.

У матеріалах суду йдеться, що жінка прийшла додому напідпитку. Співмешканець почав її бити. Ще двоє чоловіків бачили це, але не вступилися за жінку. Піднімаючись з підлоги, українка схопила ножа й ударила ним співмешканця.

"Обвинувачена опинилася в ситуації, яка загрожувала її здоров'ю або навіть і життю. Перевага потерпілої сторони в силі та масі тіла була настільки велика, що суд вирішив, що тут не може йтися про перевищення меж необхідної самооборони. Обвинувачена обрала той спосіб самооборони, який був ефективним", - йдеться в рішенні суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не хотіла зустрічатися: 26-річну українку застрелили в Польщі

Прокуратура просила для жінки дев'ять років ув'язнення.

Смертельне поранення 7-річному українцю в польському місті Тарнув завдав 28-річний батько. За словами 27-річної дружини нападника, чоловік "обійняв її та дитину, потім дістав ніж і напав". Після цього зловмисник спробував втекти. Вистрибнув із вікна другого поверху. Однак його затримали.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

23