У Польщі зафіксували добовий максимум Covid-смертності

Протягом 21 грудня у Польщі померли 775 Covid-хворих, що є другим найвищим показником країни за увесь час епідемії.

Це також найвищий показник під час четвертої хвилі захворюваності, повідомляє РАР.

"За весь час пандемії на коронавірус у країні захворіли понад 4 млн людей. За два роки від хвороби померли понад 92,8 тис. пацієнтів. Максимум померлих від епідемії зареєстрували у квітні 2021 року - 803 людини за добу", - заявили у Міністерстві охорони здоров'я Польщі.

Із 775 померлих для 247 безпосереденьою причиною смерті став коронавірус, для решти - ускладнення інших хвороб на тлі Covid-19. 73% з померлих не були вакциновані. Понад 80% усіх померлих - особи старші 65 років.

Польща має стабільно високу щоденну кількість випадків захворювання у межах четвертої хвилі пандемії. На її піку фіксували 27-29 тис. Це змусило уряд посилити карантинні обмеження. Водночас на початку грудня захворюваність почала поступово спадати. За останню добу повідомили про 18 тис. нових заражень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні два дні не працюватимуть центри Covid-вакцинації

Україна посідає п'яте місце у світі за добовою Covid-смертністю. У США зафіксували понад 181 тис. нових хворих за добу, у Великій Британії - понад 90 тис., а у Франції - майже 50 тис. Далі в рейтингу знаходяться Іспанія та Німеччина. Україна за добовим приростом хвороби на 19-му місці у світі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

22