У Порошенка відреагували на підозру

Підозра Петру Порошенку сфабрикована за вказівкою з Офісу президента, є незаконною і не жодних правових підстав. Про це під час брифінгу заявив адвокат п'ятого президента Ілля Новіков. Він зазначив, про раніше передбачав саме такий перебіг справ і саме такий текст документа.

"Ви пам'ятаєте ситуацію минулої п'ятниці, коли якісь люди, які охороні Порошенка сказали, що вони блогери, спробували вручити йому повістку. Повістка була написана криво, вона не мала законної сили. Це була повістка про виклик на якусь слідчу дію сьогодні 20 грудня", зазначив Новіков.Він наголосив, що це робилося для того, щоб зірвати поїздку Порошенка до Вселенського Патріарха і на конференцію до Варшави. Новіков також повідомив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова нібито екстрено пішла у відпустку сьогодні зранку, передавши свої повноваження в.о. Генпрокурора своєму заступнику Олексію Симоненку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенкові оголосили про підозру у держзраді

"І Симоненко підписав ось цей документ. У нас є копія. Це повідомлення про підозру за статтями, що передбачають держзраду та сприяння терористичній організації на адресу п'ятого президента Петра Порошенка. Як ми розуміємо, всі вихідні в Офісі генеральної прокурорки в керівництві відбувалося чи то перетягування сірника чи якийсь жереб вирішувалось хто буде тою людиною, яка підпише цю підозру. Абсолютно незаконну. Вона матиме найсерйозніші наслідки для того, хто її підписав, і для того, хто намагається її реалізувати", наголосив Новіков.

"Документ для нас не став новиною, ми говорили про це у багатьох медіа, починаючи із вересня, а детально з листопада цього року. В листопаді, коли виписали підозру колишньому міністру енергетики Демчишину за такою самою статтею сприяння терористичній організації, ми говорили, що всюди в цьому документі, де написано "невстановлена особа зі складу вищого керівництва України", мається на увазі Порошенко", вважає Новіков.

"Ми абсолютно впевнені, що все це координується не з Офісу генпрокурора, а з Офісу президента. У їх розумінні така постановка питання особливо під Новий рік може відволікти увагу суспільства від усього, що відбувається довкола чинного президента та в його оточенні", вважає адвокат.

"Я собі цю історію називаю олів'є-гейт. Це скандал. Це справді державний переворот. Коли говорили про державний переворот 1 грудня, то був фейк, але державний переворот 20 грудня це реальність", резюмував Новіков.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

21