У Путіна розмріялись, що Україні доведеться погодитися на умови РФ

Україна нібито має погодитися на умови Російської Федерації та сісти за стіл переговорів.

Також у Кремлі фантазують, що "Захід не дозволяє Україні думати про мир". Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляють пропагандистські росЗМІ "РИА Новости" і "ТАСС".

"Настане черга переговорів, перед якими українцям доведеться зрозуміти ще раз усі наші умови. Вони їх чудово знають. Погодитись на них. Сісти за стіл переговорів. І просто зафіксувати той документ, який багато в чому вже був узгоджений", заявив Пєсков.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Він додав, що "рано чи пізно здоровий глузд на Заході візьме гору, і переговори щодо України відновляться".

"Зараз момент, коли західні країни роблять ставку на продовження війни. Це означає, що триває момент, коли західні країни під керівництвом Вашингтона, говорячи російською, не дозволяють українцям ні думати, ні говорити про світ, ні обговорювати світ", заявив Пєсков.

Зараз немає домовленостей чи переговорів щодо зустрічі президента України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна.

Російська Федерація насправді хоче захопити не Донбас, а Одесу та встановити повний контроль у Чорному морі. План мінімум у президента РФ Володимира Путіна захопити Херсонську область.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

26