У Раді заговорили про достроковий розпуск

60 депутатів фракції "Блок Петра Порошенко" можуть вийти з коаліції для розпуску Верховної Ради.

Про це заявила віце-спікер парламенту Оксана Сироїд в інтерв'ю LB.ua

"Знаєте, дурі у кожного може вистачити в якийсь момент. Але я сподіваюся, якщо не здоровий глузд, то хоча б страх, зупинить президента. Ну і не тільки президента. Насправді цю тему з достроковими парламентськими виборами підгодовують люди в оточенні президента, які його на це і штовхають", - заявила вона.

"Це люди з керівництва фракції БПП, і люди з Адміністрації президента, які грають в цю гру", - додала Сироїд.

"Минулого тижня знову пішла така історія, коли завалюється парламентом закон про Антикорупційний суд. І виходить президент і каже, навіщо нам такий парламент, і розпускає його. А перед тим 60 депутатів виходять з БПП. Виходять з коаліції. І все - немає коаліції. Ну і неможливо її створити, бо де ж взяти 60 чоловік. Так, теоретично і таке може бути", - розповіла віце-спікер.

Українці обрали Верховну Раду восьмого скликання на позачергових виборах 26 жовтня 2014-го. До парламенту пройшли: "Народний фронт", "Блок Петра Порошенка", "Самопоміч", "Опозицій­ний блок", Радикальна партія Олега Ляшка і "Батьківщина". У Раді працюють 423 депутати. 225 обрані за списками партій і 198 — в одномандатних округах, пише gazeta.ua

Свої повноваження парламент має припинити 2019 року.