У рамках акції "Як новий": у Росії почали продавати вживані смартфони

Російський стільниковий оператор МТС почав продавати вживані мобільні телефони у рамках акції "Як новий".

Поки що такою послугою можуть скористатися лише мешканці Москви, повідомляє AKKet.com.

Придбати вживані телефони пропонують за набагато менші суми, ніж коштують нові моделі, що мають заводську упаковку. До того ж такі смартфони мають незначні дефекти, які нібито не впливають на процес користування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії продовжують працювати 580 іноземних компаній - Кулеба

Такі мобільні пристрої будуть доступні зі знижкою до 50%. Також компанія має намір продавати повернені одразу після купівлі апарати.

"Одна з причин, чому МТС вирішив почати продавати використані смартфони, полягає в бажанні задовольнити попит. Як відомо, постачання нових електронних пристроїв у Росію частково припинені та обмежені, тому телефонів для всіх бракує. Також доступні в продажу моделі коштують надзвичайно дорого", ідеться в повідомленні видання.

МТС також може пропонувати покупцям смартфони з неповною комплектацією: наприклад, якщо втрачена коробка або адаптер живлення.

Видання стверджує, що з часом росіяни почнуть активніше обирати вживані телефони.

Мережа джинсового одягу Levi Strauss Co та мережа кав'ярень Starbucks оголосили про вихід з російського ринку. Levi Strauss Co вирішила покинути Росію після 29 років роботи. Компанія зупинила постачання товарів і шукає покупців на роздрібний бізнес.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!