У роботі Facebook, Instagram та WhatsApp знову стався збій

У роботі соціальної мережі Instagram другий день поспіль виникає збій.

Його фіксує портал Downdetector, який відстежує роботу ресурсів.

Більшість користувачі повідомляють про проблему з підключенням до сервера.

Про збій Instagram розповідають зі Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Німеччини, Франції та інших європейських країн. Незначні проблеми в роботі соцмережі виявили жителі України, Білорусі й Росії.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

За даними Downdetector, користувачі скаржаться і на роботу Facebook, його месенджера і WhatsApp. З чим пов'язані збої, поки що невідомо.

Майже 70% користувачів Facebook повідомляють, що у них виникають проблеми зі входом на сайт соцмережі, відсутнє підключення до сервера.

У користувачів месенджера WhatsApp є проблеми з підключенням на смартфоні і комп'ютері.

Проблеми з роботою сервісів виникають у користувачів зі США, Великобританії, Франції, Мексики, Польщі, Австрії, Німеччини. Про неполадки повідомляють і жителі України.

4 жовтня в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram стався збій. У Facebook, яка володіє Instagram і WhatsApp, заявили, що знають про проблему й усувають її. На проблеми в роботі додатків скаржаться в усьому світі.

Масштабний збій у роботі Facebook, Instagram і WhatsApp могло спричинити видалення записів DNS, які повідомляють, як знайти сторінки соцмереж в інтернеті.

Експерти припускають і можливість хакерської атаки. Але вважають цей варіант малоймовірним.

5 жовтня мережі почали відновлювати роботу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!