У семи областях України, включаючи столицю, заборонили відкривати кафе і ресторани

Адаптивний карантин триватиме до 22 червня.

Сьогодні, 5 червня, свої двері для відвідувачів повинні були відкрити ресторани та кафе. Але у зв'язку з підвищеними показниками захворюваності коронавірусом в ряді регіонів заборонено відкривати заклади громадського харчування. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу.

За словами Ляшка, через показників захворюваності коронавірусом, а також з-за малої кількості проведених ПЛР-тестувань на 100 000 населення, відкрити заклади громадського харчування заборонили Києву, Волинської, Житомирської, Львівської, Рівненської, Чернівецької, Донецької та Луганської областей, пише видання INKORR.com

"За індикаторами у нас сьогодні не проходять: по захворюваності - Київ, Волинська область, Житомирська область, Львівська область, Рівненська область, Чернівці, а за тестуванням не проходять Донецька область, Луганська - майже проходить, але 11,96 на 100 000 населення", - зазначив Віктор Ляшко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Другий день поспіль фіксується стрімкий ріст захворюваності на COVID. Статистика на 5 червня

У Києві показник кількості нових подтверженных випадків COVID-19  за останній тиждень на 100 тисяч населення становить 14,05 при максимально допустимому показнику 12.

Він додав, що якщо ресторани і кафе в цих областях країни все ж відкриються, то це буде порушенням постанови про введення адаптивного карантину в Україні.

Знову заробити заклади зможуть лише тоді, коли покращає епідеміологічна ситуація. В той же час літні майданчики будуть відкриті для відвідувачів.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: