У тимчасово окупованому Енергодарі працівники відмовились бути колаборантами

У тимчасово окупованому місті Енергодар Запорізької області працівники установ відмовляються співпрацювати з російськими загарбниками.

Зокрема відмовились співпрацювати з окупантами працівники лабораторного центру. Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов у Telegram.

"Окупанти продовжують захоплювати в Енергодарі об'єкти та підприємства, встановлювати там свої порядки і чинити тиск на працівників", пише Орлов.

15 серпня російські військові захопили Енергодарське відділення "ВП Василівський відділ "ДУ Запорізький ОЦ КПХ МОЗ" (лабораторний центр), штат якого 33 особи, розповів мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тепер не буде ешелонів зі зброєю із Криму - партизани підірвали міст біля Мелітополя

"Працівники відмовилися від співпраці з окупантами і з завтрашнього дня на роботу вже не виходитимуть", повідомив Орлов.

15 серпня у Енергодарі пролунали вибухи. Повідомили про прильоти в районі стели й молитовного будинку. Запорізька атомна електростанція в місті працює з ризиком порушення норм радіаційної і пожежної безпеки.

Вчора російські терористи знову обстріляли АЕС, загинув працівник станції Максим Марко. Двоє мешканців Енергодара отримали поранення.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

108