У Верховній Раді погодили два законопроєкти президента

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони підтримав законопроєкти про продовження дії воєнного стану і загальної мобілізації на 90 діб.

Комітет підтримав законопроєкти, які цього тижня вніс до парламенту президент Володимир Зеленський. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram.

"Комітет ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки підтримав в цілому законопроєкти (#7664) про продовження дії воєнного стану та (#7665) загальної мобілізації на 90 діб", розповів нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як далі відбуватиметься мобілізація в Україні у Сухопутних військах пояснили

12 серпня президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про продовження воєнного стану й мобілізації. Продовжити планується на 90 діб до 21 листопада.

Воєнний стан в Україні запровадили 24 лютого з початком повномасштабної російської агресії. У травні Верховна Рада продовжила воєнний стан і проведення загальної мобілізації до 23 серпня.

Міністерство закордонних справ визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів. Це зробили, бо паспорти вчасно не повернули на зберігання попри неодноразові прохання міністерства.