У Верховній Раді погодили два законопроєкти президента

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони підтримав законопроєкти про продовження дії воєнного стану і загальної мобілізації на 90 діб.

Комітет підтримав законопроєкти, які цього тижня вніс до парламенту президент Володимир Зеленський. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram.

"Комітет ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки підтримав в цілому законопроєкти (#7664) про продовження дії воєнного стану та (#7665) загальної мобілізації на 90 діб", розповів нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як далі відбуватиметься мобілізація в Україні у Сухопутних військах пояснили

12 серпня президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про продовження воєнного стану й мобілізації. Продовжити планується на 90 діб до 21 листопада.

Воєнний стан в Україні запровадили 24 лютого з початком повномасштабної російської агресії. У травні Верховна Рада продовжила воєнний стан і проведення загальної мобілізації до 23 серпня.

Міністерство закордонних справ визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів. Це зробили, бо паспорти вчасно не повернули на зберігання попри неодноразові прохання міністерства.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

128