У Вінниці лабораторно підтверджений перший випадок захворювання на COVID-19

Сьогодні, 25 березня,  під час спільного брифінгу голови облдержадміністрації Владислава Скальського та Вінницького міського голови Сергія Моргунова стало відомо, що у місті виявлено перший випадок захворювання на COVID-19.

Інфікувалась коронавірусом жінка. Відомо, що вона мала контакт з іноземцем, пише видання INKORR

У Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України лабораторно підтвердили перший випадок захворювання на коронавірус. Зразки матеріалів ще від трьох людей наразі перевіряють.  Хвора – медсестра пологового відділення №2. Жінка контактувала з громадянами Польщі.

«Станом на 14:00 на території Вінницької області зафіксовано 27 підозр захворювання на коронавірусну інфекцію. 23 випадки лабораторно не були підтверджені. На жаль, в одному випадку діагноз був підтверджений в нашому обласному лабораторному центрі. Зразки матеріалів ще від трьох людей досліджуються методом полімеразної ланцюгової реакції. З метою недопущення поширення даного захворювання та локалізації осередку інфекції проводиться комплекс протиепідемічних заходів на місці роботи та проживання захворілої», - повідомив голова ОДА Владислав Скальський. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Офіційно: Надзвичайна ситуація по всій Україні та карантин до 24 квітня

«Наявний приклад, уже підтверджений, про наявність коронавірусу у вінничанки, – це ще одне свідчення того, що вінничани повинні себе берегти.  Наголошую – ми всі повинні уважно ставитись до свого здоров’я, і маємо бути відповідальними не тільки за себе, а й за оточуючих людей, з якими ми спілкуємося. Я ще раз наголошую на тому, що питання карантину – то не є канікули. Це відповідальність перед собою і своїми рідними. Бережіть себе!», - сказав міський голова Сергій Моргунов. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: