У Вінниці збудують завод вартістю в $ 80 млн.

Завод найбільшого виробника спортивного обладнання зі світовим ім'ям в найближчі 2 роки з'явиться в Україні. 

Інвестпроект реалізують у Вінниці, його вартість 80 мільйонів євро. Відкриття цього виробництва приклад успіху реформ Києва, заявив президент України на зустрічі з Йоханом Еліашем, керівником спортивної компанії і колишнім спецпредставником британського прем'єра. 

За словами топ-менеджера, вибрали Україну, оскільки тут хороші умови для випуску продукції. Петро Порошенко подякував гостю за таку оцінку українських реформ.

«Я думаю, це унікальна можливість, яка з'явилася у нас після вступу в силу угоди про вільну торгівлю з ЄС, безвізового режиму з більш ніж 117 країнами світу. Прогрес, якого ми досягли в напрямку інвестиційного клімату включаючи автоматичне погашення ПДВ, електронний облік платників податків, обмеження на перевірки правоохоронних органів, стосується будь-якого бізнесу, в тому числі і іноземного заявив Петро Порошенко, президент України. 

Всі ці позитивні зміни, прогресивний рух вперед до комфортного бізнесу, фінансування та зацікавленності інвесторів, стонукають до відкритів свого бізнесу. Кредитні спілки пропонують все кращі і кращі умови кредитування. До прикладу, на сайті https://creditop.com.ua/kredit-bez-otkaza/ відібрані тільки ті спілки, які готові дати кредит без відмови. Ви можете розглянути та вибрати найпривабливіші для Вас умови кредиту. Це дуже зручний та швидкий спосіб зайнятись своїм бізнесом вже зараз. 

«Я вважаю, що Україна пропонує кращі можливості для конкурентоспроможного випуску продукції в цій частині світу, навіть краще, ніж в Китаї. Особисто я дуже вражений. Мені подобається, що ви інвестуєте в сектор оборони 5-7% ВВП. Це гарантує політичну стабільність. Вражаюче, як ви вирішуєте ситуацію з Росією. Домовленості, яких ви досягли з ЄС, це дуже добре підкреслив Йохан Еліаш, виконавчий директор компанії Head, колишній спецпредставник прем'єр-міністра Великобританії Гордона Брауна.

Зазначимо, що це далеко не перша інозента компанія, яка зайшла в Україну та розмістила заводи у Вінниці

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

425