Убивство 5-річної Мирослави Третяк: малолітній злочинець отримав вирок

13-річного Богдана Федя із Старого Салтова на Харківщині, якого обвинувачують у вбивстві 6-річної Мирослави Третяк, направлять до спеціального навчально-виховного закладу для дітей та підлітків на три роки роки.

Таке рішення ухвалив Вовчанський районний суд 2 грудня, повідомили в обласній прокуратурі.

Прокурори у суді довели, що 28 липня 2021 року 13-річний хлопець вбив сусідську 6-річну дівчинку.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Ухвалою суду підтримано позицію обласної прокуратури та застосовано до неповнолітнього максимально можливий примусовий захід виховного характеру у вигляді направлення до спеціальної навчально-виховної установи для дітей і підлітків строком на 3 роки", - сказано в повідомленні.

У зв'язку з тим, що неповнолітній не досяг віку кримінальної відповідальності, до нього можливо застосувати лише примусові заходи виховного характеру.

У Старому Салтові Чугуївського району на Харківщині в ніч на 29 липня в занедбаній будівлі знайшли вбитою 6-річну Мирославу Третяк. Її щонайменше 10 разів ударили по голові. Експертиза підтвердила зґвалтування.

Єдиний підозрюваний сусід убитої 13-річний Богдан Федьо. Заманив дитину до будинку під приводом нарвати яблук у саду, за даними слідства. Родини дітей жили у двоповерхівці на вул. Миколи Некрасова. Того дня діти посварилися.

Підліток пройшов судові психіатричну та психологічну експертизи, усього проведено 68 судових експертиз. Хлопець усвідомлював свої дії та їх наслідки, за висновками досліджень.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

13