Тема дня:

Учені довели нову користь кави

Учені дійшли висновку, що кава сприятливо позначається в лікуванні деяких захворювань. Відповідні висновки дослідників опубліковані на порталі "Країна здоров'я".

Зокрема, кава здатна знизити ризик розвитку захворювань мозку. У міжнародному дослідженні вчених із Португальського університету та університету Бонна йдеться, що кофеїн блокує особливий рецептор і знижує симптоми стресу. Така ефективність гарантована, якщо випивати не менше чотирьох чашок кави в день. Доведено, що ті, хто п'є каву регулярно, на 20% рідше страждають від депресій.

За даними дослідників з Університету Балтимора, регулярне вживання кави покращує довготривалу пам'ять. А оскільки кава знижує відкладення білка в головному мозку, особливо це стосується людей з ризиком розвитку деменції і хвороби Альцгеймера.

Фахівці дослідницького інституту в Монреалі стверджують, що кава допомагає зняти тремор, а також допомагає при різних захворюваннях серця. Людям з проблемами серцево-судинної системи також рекомендується щодня випивати від трьох до п'яти чашок кави в день. Крім того, в каві містяться антиоксиданти, тому вона наділена протизапальними якостями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Холестерин можна знизити самостійно - назвали спосіб

Дієтолог розповіла, що не можна вживати каву на голодний шлунок.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!