Україна очолила рейтинг країн світу з володіння криптовалютою

Україна посідає перше місце в рейтингу країн світу щодо володіння криптовалютою. За підсумками 2020 року держава обійшла США, РФ та Індію.

Криптовалютою в країні володіють понад 5,5 млн осіб, свідчать дані Triple A. Це 12,7% всього населення України.

"З липня 2019-го по червень 2020 року Україна відправила криптовалюти на суму 8,2 мільярда доларів і отримала 8 мільярдів доларів", йдеться у повідомленні.

Повний рейтинг має такий вигляд:

Україну називають "глобальним криптохабом". Водночас віртуальні активи в державі все ще не легалізували.

Криптовалютою у світі володіють 79% чоловіків і 21% жінок. З них 58% молодші за 34 роки, 82% людей мають ступінь бакалавра і вище, а 36% мають річний дохід понад $100 тис.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

5 жовтня президент України Володимир Зеленський повернув до парламенту закон "Про віртуальні активи", який фактично легалізує в країні діяльність, пов'язану з криптовалютами. Національний банк підтримує ідею легалізації криптовалют. Країна отримає надходження до бюджету від податків, які сплачуватимуть криптокомпанії. Компанії зможуть надавати послуги для таких конвертацій, тож в Україні цілком легально можна буде розраховуватися криптовалютою. Збільшення кількості людей, які розраховуються криптовалютою, призведе до збільшення обсягу операцій, що знижуватиме вартість транзакцій.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!