Тема дня:

Україна отримає вакцину Pfizer уже у квітні — МОЗ

Першу партію вакцин від коронавірусу компанії Pfizer (США) Україна отримає вже в квітні.

Про це розповів завідувач відділом стратегії імунізації Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України Олександр Заіка, передає видання INKORR.com

"У квітні вже будуть перші поставки. Також поставки будуть у другому півріччі. Це не означає, що всю гарантовану кількість поставлять одномоментно. Вакцини можуть поставлятися траншами, етапи цих поставок узгоджуються з постачальниками до того, як вони потрапляють в Україну", — повідомив Заіка.

Зараз триває перший етап вакцинації — щеплення отримують медики та військовослужбовці. Наступного тижня має стартувати вакцинація педагогів, розповіла епідеміолог Ірина Колеснікова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  МОЗ збільшив інтервал між дозами вакцини Covishield

Як зазначив керівник проєкту "Дія" Мстислав Банік, загалом на вакцинацію через портал "Дія" записалися вже понад 270 тис. осіб. Скористатися цим сервісом можуть і на непідконтрольних Києву територіях Донбасу й окупованого Криму.

"Є три способи (запису на вакцинацію, — ред.). Це мобільний додаток "Дія", друге — через портал "Дія", третє — через контактцентр Міністерства охорони здоров'я. Щодо запису через "Дію", то для того, щоб потрапити в чергу, необхідно вказати тільки населений пункт, в якому людині було б зручно вакцинуватися", — розповів він.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!